Najnowsze Wpisy

linkologia.pl spis.pl

Witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już jestem w domciu chętnie bym to wykrzyczała całemu światu. Jak dobrze być w domu...Miałam dość już tego szpitala. Byłam w nim 1,5 miesiąca. Było tragicznie strasznie się dołowałam chciałam już do was wrócić bardzo tęskniłam za wszystkim. Chciałam dotknąć śniegu, pocałować żiemie, iść do lasu i powdychać powietrza. W szpitalu oddychałam przez maskę strasznie męczące. Strasznie mi smutno było byłam samana sali, pomalowanej na biało sali. Cały czas płakałam. Jestem w domu i ciesze się życiem, którego już za dużo mi nie zostało. Boje się mam nadzieję że mój rozrusznik długo wytrzyma. BOJE SIE!!!!!!!! Ale chce żyć i będe to robić!Trzymajcie sie ciepło pozdrawiam

pekniete_serduszko : :

...Hm... Komentarze (1)
28. stycznia 2004 12:30:00
linkologia.pl spis.pl

...to znowu ja. Sandra jest nadal w szpitalu. Narazie czuje się dobrze operacja poszła dobrze. Sandra jest trochę przemęczona, chciała by już wyjść ze szpitala ale nie może, a lekarze powiedzieli że będzie musiała jeszcze poleżeć 2 tygodnie. Kazała wam przekazać że dziękuje za komenterze i pozdrawia i już sie nie może doczekać kiedy ona napisze następną notkę. No to by było na tyle. Jeżeli chcecie się jeszcze czegoś dowiedzieć to piszcie w komentarzach. Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko!!!!

pekniete_serduszko : :

Zła wiadomość... Komentarze (1)
23. stycznia 2004 21:07:00
linkologia.pl spis.pl

...z Sandrą jest jeszcze gorzej teraz leży na stole operacyjnym będzie mniała za chwile operacje, a może nawet już się zaczęła. Dostała ataku i zemdlała i okazało się że ma ostrą niewydolność serca lekarze postanowili ją zabrać na stół operacyjny ponieważ to jest jej teraz bardzo potrzebne do może umrzeć. Lekarze powiedzieli że nie ma na co czekać. Sandra ma małe szanse na przeżycie lekarze na życie dają jej tylko 32%. Niewiem mam nadzieję że będzie dobrze, martwię się. Jeśli będę coś więcej wiedziała to wam odrazu napiszę. Trzymajcie się!!

pekniete_serduszko : :

Jest źle... Komentarze (3)
23. stycznia 2004 14:55:00
linkologia.pl spis.pl

...nazywam się Asia jestem najlepszą przyjaciółką Sandry. Jest z nią bardzo źle. Jest teraz w szpitalu lekarze mówią że jest z nią źle, bardzo źle. Sandra jest wyczerpana, ale napisała do was, krótki list:

Jak wam Asia przekazała jestem w szpitalu. Dostałam kolejnego ataku, jakaś pani zadzwoniła po pogotowie i teraz jestem tu. Przez ten czas, który tu jestem Asia będzie uzupełniała notki. Nie mam siły, żeby dużo pisać więc kończę jak zbiorę siły napiszę wam więcej. Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło.

To jej list chociaż krótki, ale tylko tyle na co było ją stać. Jest strasznie wyczerpana prosiła jeszcze abyście komentowali ją ja będe wszystko przekazywać jej. Pozdrawiam trzymajcie się!!!

pekniete_serduszko : :

Brak... Komentarze (1)
18. stycznia 2004 20:03:00
linkologia.pl spis.pl

...jestem szczęśliwa dzisiaj cały dzionek przeżyłam bez bólu w serduszku bardzo się z tego cieszę. Jestem w dobrym humorku, bo nic mnie nie boli i wogóle tak jakoś. Strasznie mi się nudzi niewiem co mam robić podsuńcie mi jakiś pomysł. Dziękuję za komentarze. Jesteście kochani bardzo wam dziękuję!!!!!!!!!

pekniete_serduszko : :

Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ksiega gości

Księga gości

Kategorie postow

Brak kategorii